Prax žiakov 3. ročníka

Aj naši tretiaci sa konečne, po dlhom období dištančného vzdelávania, dočkali praxe. Absolvovali ju počas dvoch týždňov od 24.5. do 4.6. 2021. Vystriedali niekoľko pracovísk praxe – ZOO Bratislava, MiniZOO Devín a zúčastnili sa aj praxe vo veterinárnych ambulanciách. Zo všetkých pracovísk priniesli len to najlepšie hodnotenie – známky „výborný“. Teraz sa vrátili plní nielen zážitkov, ale aj získaných vedomostí a zručností do školských lavíc. Ale prax bude pokračovať....Od 21.6. sa na pracoviská ešte na dva týždne vrátia.

• Triedny koncoročný výlet na vode Triedny koncoročný výlet na vode

Školský rok 2020/2021 bol pre nás všetkých dosť turbulentný, naši tretiaci sa však rozhodli, že si koniec školského roka spestria a užijú spoločne na vode. Celé sa to začalo 18.6. na autobusovej stanici, kde sme sa všetci stretli a vybrali sa naproti novým zážitkom. Vyzbrojení opaľovacími krémami, desiatou a záchrannými vestami sme v obci Nový Trh nasadli na člny a vybrali sme sa splavovať Malý Dunaj. Ako správni veterinári sme počas plavby pozorovali rôzne zvieratá a užili sme si rýchlejšie aj pomalšie pasáže, preteky, vodu a slnko. Po úspešnom splave a vylodení nás v Jelke pri Mlyne čakala zaslúžená odmena v podobe kofoly, výborne pripravenej ryby, hranoliek či nanuku. Žiaci s vyučujúcimi, v tento deň prezlečenými za kapitánov, si tento deň užili a odniesli si krásne spomienky.

• Prax žiakov 2. ročníka Prax žiakov 2. ročníka

Druhý ročník našej školy sa zúčastnil 2-týždňovej praxe – od 7.6. do 18.6. 2021. Ako žiaci ostatných ročníkov i druháci hodnotili prax na výbornú. Prax absolvovali pod vedením skúsených inštruktorov v ZOO Bratislava, v MiniZOO Devín a v prevádzkach SuperZOO po celom území Bratislavy. Počasie nesklamalo, celý čas bolo krásne slnečno a teplo a preto okrem praktických skúseností a zručností žiaci získali bronzový odtieň pokožky. V denníkoch praxe sa objavia určite zaujímavé príspevky, popisy činností a pekné fotky.

• Prax žiakov 3. ročníka Prax žiakov 3. ročníka

• Dovidenia, maturanti! Dovidenia, maturanti!

Dňa 24.5.2021 sa naši maturanti naposledy posadili do lavíc vo svojej triede. Prišli si poslednýkrát prevziať vysvedčenia. Tento moment sme si zvečnili fotkou. Veď, nech majú na čo spomínať ....
    Milí naši bývalí žiaci, želáme Vám veľa úspechov v univerzite Vášho života, spokojnosť a splnené kariérne a životné sny.
    Váš pedagogický kolektív